Kurumsal

Hakkımızda

Görgülü Orman Ürünleri Ltd. Şti. müşterilerinin gelişimi ve büyümesi için sürekli teşvik eden markaların ulusal reklamları ile yetinmeyip yerel dinamikleri harekete geçiren, nihai tüketici ile mükemmel ilişkinin kurulmasında tüm muhatapların gelişimine katkı sağlayarak yoluna devam etmektedir.

Ankara, sitelerde bulunan Görgülü Orman Ürünleri Dünya’da lider olarak kabul görmüş işlenmiş orman ürünleri üreticilerinin, markaların ve ürünlerin toptan ve perakende olarak satışını yapmaktadır. 50 yılı aşkın güven ve tecrübe ile günümüz modern koşullarını bir araya getirerek hizmet vermeye devam etmektedir.

Vizyonumuz

Orman Ürünleri sektöründe oluşan çetin rekabet koşulları ve bilinç düzeyi artmış müşterilerin değişen istek ve beklentileri; gerek ürünlerin, gerekse sunulan hizmetlerin sürekli geliştirilmesini ve iyileştirilmesini zorunlu kılmaktır.

Görgülü Orman Ürünleri sektördeki talep ve beklentileri tecrübe ve uzman bakışıyla objektif biçimde değerlendirmekte; dinamik, yenilikçi, gelişmeci bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti sağlayarak sadık müşteriler yaratmaya çalışmaktadır.

“Kalitede Süreklilik”, “Uygun Fiyat”, “Karşılıklı Güven” ve “Dürüstlük” vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir.

Vizyonumuz, önem verdiğimiz ilke ve değerlere bağlı kalarak, tanırım ve teklif aşamalarından başlayıp, ürün veya hizmetin faturalandırılmasına kadar geçen süreç içerisinde, tüm hizmet ve faaliyetleri kusursuzca tamamlayarak orman ürünleri sektöründe lider kuruluşlardan biri olmayı sürdürmektir.

Misyonumuz

Çalışanlarımızın motivasyonunu ve müşterilerimizin memnuniyetini birincil konumda muhafaza etmek amacıyla içinde bulunduğumuz orman ürünleri sektöründe daima ileri teknolojiyi takip ederek, ülke ekonomisine katkıda bulunmak misyonumuzdur.